Miejsce stworzone

 Z MYŚLĄ O ZDROWIU..

Moja Alma Studio Jogi

Witajcie, nazywam się Szeszko Magdalena

Jestem założycielką studia Moja Alma. Zawodowo ze sportem jestem związana ponad dwadzieścia lat, jestem laureatką wielu międzynarodowych szkoleń, konwencji oraz warsztatów związanych z branżą wellness i fitness. Pierwsze kroki stawiałam na sali jako instruktor fitness, następnie zastałam instruktorem siłowni oraz trenerem personalnym w miedzy czasie zafascynowałam się pływaniem i zdobyłam uprawnienia instruktorskie.

W ostatnim czasie moje serce podbiła joga oraz wszechstronność, która jest nią związana co zaowocowało ukończeniem półrocznej szkoły Olala Yoga&Pilates zdobyłam tytuł nauczyciela multistyle ryt 200: Vinyasa joga, Asthanga joga, Hatha joga oraz Yin joga.

Gorąco zapraszam na zajęcia grupowe oraz treningi indywidualne.

Oferta, którą proponuję, obejmuje wiele aspektów dbania o zdrowie. Począwszy od intensywnych treningów fitness, które pomagają w schudnięciu, rzeźbieniu sylwetki i poprawę ogólnej kondycji fizycznej przez zajęcia fizjoterapeutyczne wspierające zdrowy kręgosłup, aż po różnorodne style jogi, które pozwalają na relaks i wyciszenie.

Zauważyłam, że wiele moich klientek przychodzi również z dziećmi, szukając zajęć jogi dla najmłodszych. To doskonała okazja nie tylko do pracy nad postawą, ale także do oderwania się od elektroniki i znalezienia spokoju. Naszą przyszłością są nasze dzieci więc od najmłodszych lat warto pokazać im, że warto dbać o zdrowie. Na naszych zajęciach mają okazję oderwać się od wirtualnego świata aby zgłębiać niesamowite możliwości swojego ciała i umysłu.

Ze studia dla pań Moja Alma stała się studiem rodzinnym. Nieśmiało zaczęli pojawiać się mężczyźni. Bardzo się z tego cieszę, gdyż pokutuje stereotyp, że mężczyzna robi trening na siłowni ewentualnie biega lub uprawia sztuki walki. I super gdyż każda forma ruchu jest świetna ale jeśli rozglądniemy się wkoło to zobaczymy że panowie także potrzebują form zajęć równoważących. Wielu z nich jest bardzo poprzykurczanych, ma problemy z bólem kręgosłupa i są bardzo zestresowani.

Jako, że zajęcia grupowe są jednak zdominowane przez panie tym trudniej jest im wybrać się do studia i być rodzynkiem wśród kobiet. Dlatego postanowiłam stworzyć zajęcia 4MEN gdzie w męskiej grupie mogą stękać do woli i zapoznawać się ze swoim ciałem pod zupełnie innym kontem niż tylko jego rozbudowa.

Zapraszam do dołączenia do naszej społeczności, gdzie nie tylko zadbasz o swoje ciało, ale także znajdziesz wsparcie w relaksie, wyciszeniu. Zapraszamy do zapisów!

Jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę współpracować z niezwykle utalentowanymi profesjonalistkami w branży wellness.

Paula Siwek jest moim niezastąpionym wsparciem przy zajęciach związanych z jogą i ogólnym dobrym samopoczuciem. Jej wiedza i doświadczenie w dziedzinie wellnesu doskonale uzupełniają naszą ofertę. Skończyła szkołę Olala Yoga&Pilates, multistyle RYT 200.

Roksana Szeszko to ekspertka w dziedzinie workoutów i treningów wzmacniających. Jej podejście do pracy nad ciałem oraz umiejętność motywacji są nieocenione dla naszych klientów. Ma ukończone międzynarodowe szkolenia instruktorskie w Profi Fitness school.

Marlena Wojszczyk to doświadczona masażystka specjalizująca się w masażu Lomi Lomi Nui oraz innowacyjnych technikach, takich jak masaż KOBIDO i misy Tybetańskie, tworząc autorskie masaże dopasowane do potrzeb klientów. Jej praktyka skupia się na harmonii ciała i ducha, oferując kompleksową opiekę wellness.

Nasza współpraca jest ukierunkowana na zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej oraz dobrostanu naszych klientów poprzez różnorodne podejścia i umiejętności. Jesteśmy gotowi pomóc w podróży ku zdrowiu, relaksowi i równowadze ciała oraz umysłu.

zapoznaj się z naszą ofertą! czytaj więcej

Marlena Wojszczyk od wielu lat masuję klasycznie, a od prawie 3 lat zgłębiam tajniki świątynnego masażu Hawajskiego Lomi Lomi Nui.

„Ukończyłam kurs podstawowy u Marty Gierczyńskiej oraz zaawansowany u Magdaleny Rassoul. Masaż Lomi Lomi Nui to ceremonia masażu, która ma na celu połączyć Ciało z Duchem, aby poznać mądrości naszych przodków.

W tym roku rozszerzyłam swoje umiejętności o masaż KOBIDO, misy Tybetańskie oraz masaż tkanek głębokich. Tworze również autorskie masaże, które wykorzystują wszystkie lub wybrane elementy w zależności od potrzeb lub preferencji „klientopacjenta”.”

UMÓW SIĘ NA MASAŻ

Moja Alma

Na zajęciach można poznać podstawowe asany, nauczyć się prawidłowo i świadomie oddychać, a także wzmocnić mięśnie głębokie miednicy.

Aby skutecznie poprawić kondycję, warto zapisać się również na zajęcia total body condition, które łączą w sobie trening aerobowy i wzmacniający. Na panie czekają również lekcje na zdrowy kręgosłup.

Zarezerwuj wizytę